Úvod

info.turnaj Ostrava

publikované 11.10.2019

Zraz 9:45 štadión MFK.Odchod 10:00.Nezabudnúť pas,kartičku poistenca,jedlo.Návrat cca 22:00-23:00.

PROPOZICE – U9
Kategorie: U9 - roč. 2011 a ml.
Datum konání: 12. 10. 2019
Místo konání: Městský stadion Aréna v Ostravě-Vítkovicích, ul. Závodní 3000/86B, 703 00.
Hřiště: umělá tráva, rozměry hřiště: 40 x 20 metrů.
Startovné: 2.200,-Kč/tým v každé kategorii - platba ihned při příjezdu.
Občerstvení: zajištěn pitný režim a 12ks obložená houska. Parkoviště vedle stadionu
pro 260 aut.
Upozornění: za chování a bezpečnost hráčů v celém areálu a veškeré osobní věci zodpovídá vedoucí!!!
1. 8 týmů, systém – každý s každým.
2. Hrací doba utkání 1 x 17 minut – tým = 7 utkání x 17 minut = celkem 1 tým 119 minut hry.
3. Počet hráčů na hřišti 4 + 1, na soupisce max. 10 hráčů, každý hráč má po celou dobu turnaje stejné
číslo dresu, zdravotní průkaz. Vedoucí mužstva vypíše soupisku před turnajem na určený tiskopis.
4. Hraje se s míčem č. 3, branky 2 x 5 m, střídá se hokejovým způsobem.
5. V případě shodné barvy dresů odehraje hostující tým utkání v rozlišovacích dresech.
6. Hraje se dle pravidel FAČR.
7. Auty i rohy se kopou. Z autu je navíc možno vyjet s míčem u nohy do hry (po předchozím postavení
míče na hrací plochu). Z autu není možné dosáhnout branky přímou střelou z místa rozehrání!!!
8. Malá domů je povolena.
9. Brankář nesmí vykopávat z voleje, halfvoleje za půlku a nesmí ani vyhazovat míč vrchem za půlku
hřiště. Pokud brankář poruší jedno z pravidel, soupeř zahrává NEPŘÍMÝ KOP z půlky hřiště. Pokud
si míč položí na zem, je již započata hra, brankář muže být atakován, ale může rozehrát po celé
hrací ploše.
10. Přešlap brankáře s míčem v ruce = NEPŘÍMÝ KOP.
11. Faulu nebo ruka = PŘÍMÝ VOLNÝ KOP. Při přímém i nepřímém volném kopu či rohovém kopu, musí
stát zeď ve vzdálenosti 5 metrů.
12. Úmyslná ruka v „brankovišti“ = PENALTA, faul v „brankovišti“ = PENALTA.
13. Penalta se bude zahrávat z 8 metrů.
14. Hrubý faul, nesportovní chování = červená karta (mužstvo hraje celé 2 minuty v oslabení, hráč už